Oyunlar1

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası


REKLAMLAR
anahtar-toplama
  • Oynanma : 1788
  • Beğeni : 1 kişi
  • Eklenme : 30.07.2016
Oyunlar1 ;
En harika oyunları seçmek epeyce zor. Bilgisayarın başına geçtiğinizde yapacak bir sürü pek bir işiniz yok ise esasen ilk sıralamanızı oyunlar oynamak alıyordur. Oyunları takip ettiğinizde yepyeni çıkan ve popüler meydana gelen oyunları anında farklılık ediyorsunuz demektir. Acayiptir ki oyun yepyeni çıktığında ilk farklılık eden ve oynamaya başlayan çocuklar oldu. Demek ki bir sürü pek seviyorlar oyun oynamayı. Şayet evinizde çocuğunuz varsa ondan yepyeni çıkan oyunların ne meydana geldiğini öğrenebilirsiniz.

Oyun oynamak amaçlı tüyoyu çocuğunuzdan aldıktan hemen ardından internete giriş yapıp arama motoru tarafından anında oyun sitesini buluyorsunuz. Oyun oynamaya başladığınız zaman ise çocuklarınızın ne sebeple bilgisayarın başından kalkmak istemediğini anlıyorsunuz. Zaman ne türlü çabuk geçiyor oyun en başında öyle değil mi? Aman sakın yapacağınız işlerinizi geriye bırakmayın oyun oynayacağız diye. Evet hemen lafı pek uzatmadan bir harika oyundan bahsedelim sizlere. "Flappy bird" başka bir deyişle Türkçesi "Uçan kuş" oyunu. Son vakitlerde epeyce fenomen meydana gelen oyunu oyunlar1 tarafından duyduk. Çocuklarımız civarı bizde bir sürü beğenerek ve zevkle oynuyoruz bu oyunu. Zamanınızı bir sürü pek alsa da öbür oyunlar benzeri ilerlemesi pratik meydana gelmediği amaçlı bir süre hemen ardından yorulup bilgisayarın başından kalkma vaziyetine gelebiliyorsunuz.

Flappy bird oyunu akıl olarak bir kuşun uçarak boruların arasından geçmesine ve hiçbir yere çarpmamasına dayanıyor. Peki çarparsa ne oluyor dediğinizi duyuyorum. Evet çarpma halinde kuş yaralanıyor ve düşüyor böylece oyun bitiyor. Bu hali Flappy bird oyuncuları şüphesiz istemeseler de özellikle ilk defa oyunlar1 de oynayanlar birden çok boruyu kolay değil geçiyorlar. Mobil uygulamalarda da yerini alan flappy bird oyunu dokunmatik telefon ve tabletlerde daha çok oynanıyor. Fakat daha kolay değil meydana geldiğini belirtelim. Evet bir sürü söz etmeden flappy bird oyununu oyunlar1 de oynayabileceğinizi anımsadarak iyi eğlenceler ümit ediyoruz.

Oyunlar1 Oyunu Yorumları

Düşüncelerini bizimle paylaşın!
Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı